Kvalitní španělské potraviny

Španělská kuchyně to je nejen pestrá škála chutí a barev, ale také nepřeberné množství těch nejkvalitnějších surovin. Pokud jste někdy byli ve Španělsku a ochutnali jste zdejší tradiční kuchyni, pak jste se dozajista zamilovali. Ze španělských jídel si totiž vybere naprosto každý. Najdete zde naprosto vše. Od těch nejlepších plodů moře, přes zeleninu a ovoce v prvotřídní kvalitě až po lahodná vína.

Každý region se vyznačuje určitou specialitou. Zatímco v severním Španělsku si pochutnáte na čerstvé zelenině a hovězím nebo vepřovém masu, v jižním Španělsku vás překvapí vliv arabské kuchyně. Přesto jsou však jídla, která jsou nezaměnitelná a pro Španělsko typická. Řadí se k nim studená polévka připravovaná ze syrové zeleniny, která se na jídelních lístcích ukrývá pod názvem gazpacho, nebo paella, což je kombinace rýže, mořských plodů, koření a šafránu. Pokud byste si chtěli tyto španělské delikatesy dopřát hezky v pohodlí domova, pak si stačí najít recept a všechny potřebné suroviny si obstaráte na stránkách www.bmcbrno.cz.

Společnost BMC Brno se již dlouhá léta orientuje na dovoz španělských potravin a vín do České a Slovenské republiky. Jejím prostřednictvím, se tak na naše stoly dostávají pečlivě vybrané olivy, nejkvalitnější olivové oleje, paštiky, džemy, mořské plody, ale také brandy nebo španělská vína. Stačí si jen vybrat a může se z vás stát mistr španělské kuchyně.

Originální suroviny dodají jídlu ten pravý ráz. Navíc, pokud se pustíte například do již zmiňované paelly, nemusíte mít obavu z dlouhé, složité přípravy a množství zašpiněného nádobí. Pealla se totiž připravuje na jedné pánvi, na které se i podává. Nezkoušejte hledat alternativy v našich běžně dostupných surovinách, vařte z originálních španělských produktů a dodejte vašim jídlům pravý španělský temperament.

Sdílet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *