Indoor aktivity – zábava i v dešti

Užívat si adrenalinové zážitky v deštivém létě? Ano! S firmou na zážitky si můžete užívat zábavné aktivity v jakémkoliv počasí, a to například díky některým moderním indoorovým zážitkům.

Znáte to, toužíte po tom, vzít padák na záda a skočit z několika set metrů nad zemí z letadla. Jenže v době, kdy na to máte čas, neskutečně prší a nevlídné počasí hlásí na celý měsíc. Indoor skydiving vám ale tento problém pomůže poměrně snadno vyřešit. Jediné, co pro tento zážitek musíte udělat, je koupit si jízdenku do našeho hlavního města. Hurricane factory Prague je totiž jediný větrný tunel v České republice, kde si můžete vyzkoušet létání a vznášení se ve velmi silném větru. Prosklená letová komora, o průměru bezmála pěti metrů a výšce téměř patnácti metrů, nabízí neskutečné zážitky. Aktivita je naprosto bezpečná díky tomu, že se jí spolu s vámi účastní zkušený a proškolený instruktor. Je-li vám tedy více než 5 let a jste fyzicky zdrávi, neváhejte a vyzkoušejte si i za nepříznivého počasí zážitek alá volný pád.

Pokud však spíše holdujete vodním aktivitám, nebo vás při loňské dovolené nadchnul surfing na otevřeném moři, ale z mnoha důvodů se k moři nějakou dobu nedostanete, je pro vás připravený indoor surfing. Za tímto zážitkem se bohužel budete muset vydat také do naší metropole, ale i přesto, že možná nežijete ve středních Čechách, rozhodně doporučujeme udělat si do tohoto místa výlet.

Rozhodnete-li se některý z vyjmenovaných zážitků vyzkoušet nebo dokonce někomu věnovat k výročí, narozeninám nebo k blížcím se Vánocům, poukázku můžete koupit na stránkách www.firmanazazitky.cz/darky-k-vanocum/. Všechny zážitky jsou přehledně dělené do několika kategorií. Mezi sortimentem zážitků si zajisté vyberou i ti nejnáročnější zákazníci…

Sdílet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *