Adrenalinové zážitky pro chladné podzimní dny

Nemáte zatím žádný plán na poslední říjnový víkend a milujete adrenalinové zážitky? S adrenalinovými zážitky od Firmy na zážitky se rozhodně nudit nebudete. Obzvlášť pokud si nenecháte ujít příležitost vyzkoušet na vlastní kůži indoor surfing.

adrenalinovými zážitkyIndoor surfing je skvělou aktivitou v chladných podzimních dnech

Chladné podzimní počasí láká zejména k interiérovým aktivitám. To však rozhodně neznamená, že budete ochuzeni o spoustu zábavy a překonání laťky vlastní odvahy. Indoor surfing představuje jedinečný způsob k odreagování i zavzpomínání si na léto, kdy jste se mohli prohánět se surfařským prknem na mořských vlnách. Surf aréna v Praze je vybavena indoor simulátorem pro surfování na opravdové vlně. Chvíle relaxace si můžete zpestřit drinkem na beach baru. Před indoor surfingem na Vás čeká krátká úvodní instruktáž a poté za doprovodu proškolených instruktorů si můžete vyzkoušet kontrolované surfování vleže neboli bodyboarding. Po pár zkušebních jízdách se můžete směle vrhnout do nácviku jízdu ve stoje a nakonec si vychutnat skutečnou jízdu na surfu.

Najděte si již dnes favority na vánoční dárky

Firma na zážitky je také skvělým pomocníkem při vybírání vánočních dárků. Pokud si chcete ušetřit stresové situace v přeplněných nákupních centrech v období adventu, můžete se nechat zlákat koupí adrenalinového zážitku pro Vaše nejbližší. Odvážného sourozence můžete obdarovat například poukázkou na jetpack a dopřát mu létání pod vodní hladinou. Více se o tomto adrenalinovém zážitku dozvíte zde www.firmanazazitky.cz/jetpack-letani-nad-vodni-hladinou. Portfolio adrenalinových zážitků je skutečně pestré a vybere si i ten nenáročnější klient. Jízda ve Ferrari, střelba z armádních pušek, tandemový paragliding nebo bungee jumping jsou zážitky, které nikdy neomrzí.

Sdílet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *